- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | 2 колелца, Вентилация, Голяма площ за печене, Капак, Контрол на температурата, Лесно почистване, Мобилен, Пепелник, Регулиране на височината на скарата, Регулируеми отвори за приток на въздух, Странични рафтове, Термометър на капака |
| Материал грил | Стомана |
| Височина | 119 cm |
| Ширина | 49.5 cm |
| Дължина | 109 cm |
| Площ за готвене (см) | 42 x 30 cm |