- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil |
| Material | Oţel |
| Caracteristici cheie | 2 rotite, Ventilare, O zonă mare de coacere, Capac, Controlul temperaturii, Curățarea ușoară, Mobil, Scrumieră, Reglarea înălțimii grătarului, Găuri reglabile de aer, Rafturi laterale, Acoperiți termometrul |
| Material pentru grătar | Oţel |
| Înălţime | 119 cm |
| Lăţime | 49.5 cm |
| Lungime | 109 cm |
| Suprafață de gătit (cm) | 42 x 30 cm |