- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 2 ροδάκια, Εξαερισμός, Голяма площ за печене, Καπάκι, Ελεγχος θερμοκρασίας, Εύκολος καθαρισμός, Φορητό, Τασάκι, Регулиране на височината на скарата, Регулируеми отвори за приток на въздух, Странични рафтове, Термометър на капака |
| Υλικό σχάρας | Ατσάλι |
| Υψος | 119 cm |
| Πλάτος | 49.5 cm |
| Μήκος | 109 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 42 x 30 cm |