- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Барбекю |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Барбекю на въглища, Решетка за грил |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Инокс |
| Ключови характеристики | Инокс |
| Материал грил | Неръждаема стомана |
| Брой грилове | 1, 2, 3, 4, 6, 5, 8, 26, 12, 14, 27, 15, 19, 24, 22, 28, 41 |
| Височина | 48 cm |
| Ширина | 32 cm |
| Дължина | 19 cm |