- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Barbecue de cărbune, grătar |
| Tip | Detasabil |
| Material | Inox |
| Caracteristici cheie | Inox |
| Material pentru grătar | Oțel inoxidabil |
| Numărul de grătare | 1, 2, 3, 4, 6, 5, 8, 26, 12, 14, 27, 15, 19, 24, 22, 28, 41 |
| Înălţime | 48 cm |
| Lăţime | 32 cm |
| Lungime | 19 cm |