- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα, Πλέγμα σχάρας |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Inox |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Inox |
| Υλικό σχάρας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αριθμός σχαρών | 1, 2, 3, 4, 6, 5, 8, 26, 12, 14, 27, 15, 19, 24, 22, 28, 41 |
| Υψος | 48 cm |
| Πλάτος | 32 cm |
| Μήκος | 19 cm |