- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Метал |
| Ключови характеристики | Капак |
| Материал грил | Неръждаема стомана |
| Височина | 40 cm |
| Ширина | 41 cm |
| Дължина | 41 cm |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Площ за готвене (см) | 40 x 40 cm |