- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ξύλο, Ρινίσματα ξύλου |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καπάκι |
| Υλικό σχάρας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 40 cm |
| Πλάτος | 41 cm |
| Μήκος | 41 cm |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 40 x 40 cm |