- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Lemn, Rumeguş |
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Fix |
| Material | Metal |
| Caracteristici cheie | Capac |
| Material pentru grătar | Oțel inoxidabil |
| Înălţime | 40 cm |
| Lăţime | 41 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Suprafață de gătit (cm) | 40 x 40 cm |