- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Електрическо |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Тип продукт | Електрическо барбекю |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Инокс, Алуминий |
| Ключови характеристики | LED светлини, Бързо загряване, Лесен за използване, Термометър, чугунена, емайлирана скара |
| Материал грил | Чугун, Емайлирана стомана |
| Мощност | 1800 W |
| Брой нагреватели | 2 |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 61 cm |
| Дължина | 54 cm |
| Тегло | 13.6 Kg |
| Площ за готвене (см) | 42 x 32 cm |
| Гаранция | 24 месеца |