- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Electric |
| Culoare | Inox, Negru |
| Tip produs | Gratar electric |
| Tip | Fix |
| Material | Inox, Aluminiu |
| Caracteristici cheie | LED светлини, Încălzire, Ușor de folosit, Termometru, fontă, grătar emailat |
| Material pentru grătar | Fontă, Steelul emailat |
| Putere | 1800 W |
| Numărul de încălzitoare | 2 |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 61 cm |
| Lungime | 54 cm |
| Greutate | 13.6 Kg |
| Suprafață de gătit (cm) | 42 x 32 cm |
| Garanție | 24 luni |