- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικό μπάρμπεκιου |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Inox, Αλουμίνιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | LED светлини, Γρήγορη θέρμανση, Εύχρηστος, Θερμόμετρο, чугунена, емайлирана скара |
| Υλικό σχάρας | Χυτοσίδηρος, Εμαγιέ χάλυβας |
| Εξουσία | 1800 W |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 61 cm |
| Μήκος | 54 cm |
| Βάρος | 13.6 Kg |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 42 x 32 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |