- Нов продукт
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Стомана, Алуминий |
| Ключови характеристики | Регулируема височина на решетката, Сгъваем |
| Материал грил | С незалепващо покритие-, Алуминий |
| Височина | 45 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Тегло | 3 Kg |
| Площ за готвене (см) | 36 x 31 cm |