- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Ατσάλι, Αλουμίνιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Регулируема височина на решетката, Αναδιπλούμενο |
| Υλικό σχάρας | С незалепващо покритие-, Αλουμίνιο |
| Υψος | 45 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Βάρος | 3 Kg |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 36 x 31 cm |