- Produs nou
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Fix |
| Material | Oţel, Aluminiu |
| Caracteristici cheie | Înălțimea reglabilă a rețelei, Pliabil |
| Material pentru grătar | Cu acoperire non-stick-, Aluminiu |
| Înălţime | 45 cm |
| Lăţime | 36 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Greutate | 3 Kg |
| Suprafață de gătit (cm) | 36 x 31 cm |