(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Сензор за прах, В готвност |
| Тегло | 0.6 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Тапицерия, Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Аксесоар за животинска козина |
| Мощност | 115 W |
| Автономия на акумулатора до | 8 min |
| Капацитет | 100 ml |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Color | Сив |
| Гаранция | 24 месеца |