(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας σκόνης, Σε ετοιμότητα |
| Βάρος | 0.6 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Ταπετσαρία, Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Αξεσουάρ για τρίχωμα από ζώα |
| Εξουσία | 115 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 8 min |
| Χωρητικότητα | 100 ml |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |