(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 9.5 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Senzor de praf, Recent |
| Greutate | 0.6 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Tapiţerie, Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Accesoriu pentru blană de animale |
| Putere | 115 W |
| Autonomie acumulator | 8 min |
| Capacitate colectare | 100 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 44 dB |
| Culoare | Gri |
| Garanție | 24 luni |