- -6,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 7.3 cm |
| Ширина | 7.5 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия |
| Дълбочина | 9.5 cm |
| Тегло | 0.15 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка за влакна |
| Мощност | 3 W |
| Автономия на акумулатора до | 90 min |
| Капацитет | - |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |