- -6,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 7.3 cm |
| Latime | 7.5 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila |
| Adancime | 9.5 cm |
| Greutate | 0.15 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator |
| Putere | 3 W |
| Autonomie acumulator | 90 min |
| Capacitate colectare | - |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |