- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 7.3 cm |
| Πλάτος | 7.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Βάθος | 9.5 cm |
| Βάρος | 0.15 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με ίνες |
| Εξουσία | 3 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 90 min |
| Χωρητικότητα | - |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |