- -9,71 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял/Син |
| Височина | 5.8 cm |
| Ширина | 12.3 cm |
| Тегло | 0.32 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка за влакна |
| Включени аксесоари | 2 x AA батерия |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет | 0 Kg |
| Захранване | Батерии |
| Гаранция | 24 месеца |