- -9,71 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb / albastru |
| Inaltime | 5.8 cm |
| Latime | 12.3 cm |
| Greutate | 0.32 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator |
| Accesorii incluse | 2 x AA батерия |
| Putere | 0 W |
| Capacitate colectare | 0 Kg |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Garanție | 24 luni |