- -9,71 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό/Μπλε |
| Υψος | 5.8 cm |
| Πλάτος | 12.3 cm |
| Βάρος | 0.32 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με ίνες |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 2 x AA батерия |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα | 0 Kg |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Εγγύηση | 24 μήνες |