- -143,16 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Металик, Розов |
| Височина | 77 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Индикатор за изтощена батерия |
| Тегло | 2.73 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | 360° Motion Technology, PowerCyclone 8, База за зареждане с монтаж на стената и поставка за аксесоарите, LED дисплей |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Автономия на акумулатора до | 65 min |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранващо напрежение | 25.2 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 84 dB |
| Гаранция | 24 месеца |