- -143,16 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Металик, Ροζ |
| Υψος | 77 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας |
| Βάρος | 2.73 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | 360° Motion Technology, PowerCyclone 8, База за зареждане с монтаж на стената и поставка за аксесоарите, Οθόνη LED |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 65 min |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 25.2 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 84 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |