- -143,16 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Metalic, Roz |
| Inaltime | 77 cm |
| Latime | 55 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Indicatorul bateriei de evacuare |
| Greutate | 2.73 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | 360° Motion Technology, PowerCyclone 8, Baza pentru încărcarea cu suport de perete și accesorii pentru accesorii, Display LED |
| Lungime cablu | 1 m |
| Autonomie acumulator | 65 min |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 84 dB |
| Garanție | 24 luni |