- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 73.2 cm |
| Ширина | 37.9 cm |
| Функции | Функция Турбо |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | PowerCyclone 7 |
| Мощност на почистване | 11.5 l/min |
| Автономия на акумулатора до | 40 min |
| Капацитет | 0.250 l |
| Захранващо напрежение | 21.6 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 80 dB |
| Гаранция | 24 месеца |