- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 73.2 cm |
| Latime | 37.9 cm |
| Functii | Funcția turbo |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | PowerCyclone 7 |
| Putere de aspirare | 11.5 l/min |
| Autonomie acumulator | 40 min |
| Capacitate colectare | 0.250 l |
| Tensiune alimentare | 21.6 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 luni |