- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 73.2 cm |
| Πλάτος | 37.9 cm |
| Λειτουργίες | Λειτουργία Turbo |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | PowerCyclone 7 |
| Ισχύς καθαρισμού | 11.5 l/min |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 40 min |
| Χωρητικότητα | 0.250 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 21.6 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |