
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 21.8 cm |
| Ширина | 106 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия, Матраци, Текстил, Външни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | MIF |
| Технологии | LED осветление |
| Автономия на акумулатора до | 45 минути |
| Капацитет | 500 ml |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |