
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 21.8 cm |
| Latime | 106 cm |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie, Saltele, Textile, Suprafețe exterioare |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | MIF |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Autonomie acumulator | 45 minute |
| Capacitate colectare | 500 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni |