
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 21.8 cm |
| Πλάτος | 106 cm |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα, Εξωτερικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | MIF |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 45 минути |
| Χωρητικότητα | 500 ml |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |