- -8,18 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Златист, Черен |
| Височина | 19.5 cm |
| Ширина | 10.5 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Тип торба | |
| Технологии | LED дисплей |
| Мощност | 10 W |
| Автономия на акумулатора до | 2 h |
| Капацитет | 0 l |
| Работен обхват | 6.5 cm |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |