- -8,18 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Χρυσό, Μαύρο |
| Υψος | 19.5 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Τύπος τσάντας | |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED |
| Εξουσία | 10 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 2 h |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Εύρος εργασίας | 6.5 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |