- -8,18 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | De aur, Negru |
| Inaltime | 19.5 cm |
| Latime | 10.5 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip sac | |
| Tehnologii | Display LED |
| Putere | 10 W |
| Autonomie acumulator | 2 h |
| Capacitate colectare | 0 l |
| Raza de operare | 6.5 cm |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |