- -33,75 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 114 cm |
| Ширина | 10.5 cm |
| Тегло | 3.4 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Четка за тапицерия, Станция за зареждане |
| Технологии | Ергономична дръжка, LED дисплей |
| Мощност | 500 W |
| Мощност на почистване | 160 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 минути |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 80 dB |
| Гаранция | 24 месеца |