- -33,75 €
- Stoc epuizat

- Putere: 500 W
- Motor digital fără perii cu 110 000 rpm
- Tub metalic flexibil
- Putere de aspirație: 160 AW
- Autonomie de până la 60 de minute
- 4 moduri de aspirare:
Eco
Turbo
Max
Auto
- Nivel de zgomot: 80 dB
- Dimensiuni:
Adâncime: 24,4 cm
Lățime: 10,5 cm
Înălțime: 114 cm
- Mod automat: reglarea automată a puterii de aspirare
- Tehnologie cu ciclon orizontal
- Recipient pentru praf de 0,5 litri
- Tehnologie ciclonică
- Baterie detașabilă
- Afișaj LED inteligent
- Mâner ergonomic
- Tehnologie anti încurcare a părului
- Timp de funcționare în modul Eco/Turbo/Max.
Cu peria electrică de aspirare până la 35/18/11 minute
Fără perie electrică de aspirare până la 60/25/13 minute
- Tip de filtru: HEPA
- Accesorii incluse:
1 x perie pentru tapițerie
1 x Accesoriu pentru spații înguste
1 x Încărcător
1 x Stație de andocare
1 x Perie de praf
- Greutate: 3,4 Kg
- Culoare: Gri/albastru
- Garanție: 24 de luni
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 10.5 cm |
| Greutate | 3.4 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Pensulă de tapițerie, Stație de pornire |
| Tehnologii | Mâner ergonomic, Display LED |
| Putere | 500 W |
| Putere de aspirare | 160 AW |
| Autonomie acumulator | 60 minute |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 luni |