- -33,75 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 500 W
- Ψηφιακός κινητήρας χωρίς ψήκτρες με 110 000 στροφές ανά λεπτό
- Εύκαμπτος μεταλλικός σωλήνας
- Ισχύς αναρρόφησης: 160 AW
- Αυτονομία έως 60 λεπτά
- 4 λειτουργίες αναρρόφησης:
Eco
Turbo
Max
Auto
- Επίπεδο θορύβου: 80 dB
- Διαστάσεις:
24,4 cm
Πλάτος: 10,5 cm
Ύψος: 114 cm
- Αυτόματη λειτουργία: αυτόματη ρύθμιση της ισχύος αναρρόφησης
- Τεχνολογία οριζόντιου κυκλώνα
- Δοχείο σκόνης 0,5 λίτρων
- Τεχνολογία κυκλώνα
- Αφαιρούμενη μπαταρία
- Έξυπνη οθόνη LED
- Εργονομική λαβή
- Τεχνολογία κατά του μπερδέματος των μαλλιών
- Χρόνος λειτουργίας στη λειτουργία Eco/Turbo/Max.
Με ηλεκτρική βούρτσα αναρρόφησης έως 35/18/11 λεπτά
Χωρίς ηλεκτρική βούρτσα αναρρόφησης έως 60/25/13 λεπτά
- Τύπος φίλτρου: HEPA
- Περιλαμβάνονται αξεσουάρ:
1 x Βούρτσα ταπετσαρίας
1 x Εξάρτημα για στενούς χώρους
1 x Φορτιστής
1 x Σταθμός σύνδεσης
1 x Βούρτσα ξεσκονίσματος
- Βάρος: 3,4 Kg
- Χρώμα: Γκρι/μπλε
- Εγγύηση: 24 μήνες
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 114 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Βάρος | 3.4 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Βούρτσα ταπετσαρίας, Σταθμός ανεφοδιασμού |
| Τεχνολογία | Εργονομική λαβή, Οθόνη LED |
| Εξουσία | 500 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 160 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 минути |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |