
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив, Червен |
| Височина | 113.8 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Функции | Миещ се филтър |
| Дълбочина | 15.8 cm |
| Тегло | 7.1 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Стандартна четка, Малка четка, Четка за тапицерия, Специална четка, Станция за зареждане, Въртяща се четка, Удължител |
| Технологии | LED дисплей |
| Мощност | 600 W |
| Мощност на почистване | 200 AW |
| Автономия на акумулатора до | 80 минути |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |