
- Ισχύς: 600 W
- Ψηφιακός κινητήρας χωρίς ψήκτρες με 110 000 στροφές ανά λεπτό
- Ισχύς αναρρόφησης 200 AW
- Αυτονομία: 80 λεπτά
- Διαστάσεις:
15,8 cm
Πλάτος: 26 cm
Ύψος: 113,8 cm
- Εύκαμπτος μεταλλικός σωλήνας
- Δοχείο σκόνης 0,6 λίτρων
- Έξυπνη οθόνη LED
- Αυτόματη ρύθμιση της ισχύος αναρρόφησης
- Τεχνολογία διπλού κυκλώνα/κυκλώνα
- Εργονομική, χωρίς προβλήματα χρήση
- Φίλτρο που πλένεται
- Ενδεικτική λυχνία
- Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας
- Επίπεδο θορύβου: 82 dB
- Πίνακας ελέγχου στη λαβή
- Έλεγχος ισχύος
- Ένδειξη πλήρους σακούλας
- Κινητά μέρη
- Τεχνολογία:
Τεχνολογία: Anti-tangle
Κύκλωνας
- Περιλαμβάνονται αξεσουάρ:
1 x Τυπική βούρτσα
1 x Μικρή βούρτσα
1 x Ειδική βούρτσα
1 x Βούρτσα ταπετσαρίας
1 x Εξάρτημα για στενούς χώρους
1 x Σταθμός φόρτισης
1 x Περιστρεφόμενη βούρτσα
1 x Επέκταση
1 x Σωλήνας ευελιξίας
- Βάρος: 7,1 Kg
- Χρώμα: Γκρι/κόκκινο
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Κόκκινο |
| Υψος | 113.8 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται |
| Βάθος | 15.8 cm |
| Βάρος | 7.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Τυπική βούρτσα, Μικρή βούρτσα, Βούρτσα ταπετσαρίας, Ειδική βούρτσα, Σταθμός ανεφοδιασμού, Въртяща се четка, Καλώδιο επέκτασης |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED |
| Εξουσία | 600 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 200 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 80 минути |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 82 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |