
- Putere: 600 W
- Motor digital fără perii cu 110 000 rpm
- Putere de aspirare de 200 AW
- Autonomie: 80 de minute
- Dimensiuni:
Adâncime: 15,8 cm
Lățime: 26 cm
Înălțime: 113,8 cm
- Tub metalic flexibil
- Recipient pentru praf de 0,6 litri
- Afișaj LED inteligent
- Reglarea automată a puterii de aspirare
- Tehnologie cu ciclon dublu/ciclon
- Utilizare ergonomică, fără complicații
- Filtru lavabil
- Indicator luminos
- Indicator de baterie descărcată
- Nivel de zgomot: 82 dB
- Panou de control pe mâner
- Control de alimentare
- Indicator de sac plin
- Părți mobile
- Tehnologie:
Anti-încurcătură
Cyclon
- Accesorii incluse:
1 x perie standard
1 x Perie mică
1 x Perie specială
1 x Perie pentru tapițerie
1 x Accesoriu pentru spații înguste
1 x Stație de încărcare
1 x Perie rotativă
1 x Extensie
1 x Tub flexibil
- Greutate: 7,1 Kg
- Culoare: gri/roșu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Rosu |
| Inaltime | 113.8 cm |
| Latime | 26 cm |
| Functii | Filtru de spălare |
| Adancime | 15.8 cm |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Perie standard, Perie, Pensulă de tapițerie, Perie specială, Stație de pornire, Perie rotativă, Extensie |
| Tehnologii | Display LED |
| Putere | 600 W |
| Putere de aspirare | 200 AW |
| Autonomie acumulator | 80 минути |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Garanție | 24 luni |