
- Мощност: 650 W
- Mощност на засмукване: 245 AW
- Смукателно налягане: 26 kPa
- Автономия: До 80 минути: с 8 батерии от 2500 mAh, тя може да осигури максимално време за използване до 80 минути. В допълнение, подвижната батерия може да се зарежда отделно, което значително подобрява удобството:
Автономия с електрическа четка за под:
Eco: 50 минути / Turbo: 18 минути / Max: 8 минути
Автономия без електрическа четка за под:
Eco: 80 минути / Turbo: 22 минути / Max: 8 минути
- Капацитет на контейнера: 0.6 Л
- Размери:
Дълбочина: 15.8 см
Ширина: 26 см
Височина: 113.8 см
- Смарт сензор за прах
- Автоматичен режим
- Интелигентен LED дисплей
- Четка за под с LED светлина
- Гъвкава метална тръба
- Ергономична, безпроблемна употреба
- Миещ се филтър
- Индикаторна светлина
- Индикатор за изтощена батерия
- Контрол панел върху ръкохватката
- Регулатор на мощността
- Индикатор за пълна торба
- Подвижни части
- Тип филтър: HEPA
- Технологии: Anti-tangle, Cyclon
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Стандартна четка
1 х Малка четка
1 х Специална четка
1 х Четка за тапицерия
1 х Аксесоар за тесни пространства
1 х Станция за зареждане
1 х Въртяща се четка
1 х Удължител
1 х Флекс тръба
- Ниво на шум: 82 dB
- Тегло: 7.1 Kg
- Цвят: Черен/сив
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Височина | 113.8 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Индикатор за пълна торба, Миещ се филтър, Контрол панел върху ръкохватката, Индикаторна светлина, Индикатор за изтощена батерия, Подвижни части |
| Дълбочина | 15.8 cm |
| Тегло | 7.1 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип торба | |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Стандартна четка, Малка четка, Четка за тапицерия, Специална четка, Станция за зареждане, Въртяща се четка, Удължител |
| Мощност | 600 W |
| Мощност на почистване | 30 kPa |
| Автономия на акумулатора до | 80 минути |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |