(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 113.8 cm |
| Latime | 26 cm |
| Functii | Regulator de putere, Indicator de sac complet, Filtru de spălare, Panou de control pe mâner, Indicator luminos, Indicatorul bateriei de evacuare, Piese detașabile |
| Adancime | 15.8 cm |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip sac | |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Perie standard, Perie, Pensulă de tapițerie, Perie specială, Stație de pornire, Perie rotativă, Extensie |
| Putere | 600 W |
| Putere de aspirare | 30 kPa |
| Autonomie acumulator | 80 минути |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Garanție | 24 luni |