(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υψος | 113.8 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Φίλτρο που πλένεται, Контрол панел върху ръкохватката, Λυχνία ένδειξης, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 15.8 cm |
| Βάρος | 7.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος τσάντας | |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Τυπική βούρτσα, Μικρή βούρτσα, Βούρτσα ταπετσαρίας, Ειδική βούρτσα, Σταθμός ανεφοδιασμού, Въртяща се четка, Καλώδιο επέκτασης |
| Εξουσία | 600 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 30 kPa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 80 минути |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 82 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |