- -87,95 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Розово злато |
| Височина | 114 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Миещ се филтър, Акумулаторна батерия, Индикатор за изтощена батерия, Светлината на батерията, Осветление, Сгъваема дръжка |
| Дълбочина | 17 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Твърди повърхности |
| Материал тръба | Стомана |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | LED дисплей |
| Мощност | 309 W |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.7 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 70 dB |
| Гаранция | 24 месеца |