- -87,95 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Aur roz |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 27 cm |
| Functii | Regulator de putere, Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Indicatorul bateriei de evacuare, Lumina bateriei, Iluminat, Mânerul pliabil |
| Adancime | 17 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Suprafețe dure |
| Material tub | Oţel |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Display LED |
| Putere | 309 W |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 70 dB |
| Garanție | 24 luni |