- -87,95 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Ροζ χρυσός |
| Υψος | 114 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Светлината на батерията, Φωτισμός, Αναδιπλούμενη λαβή |
| Βάθος | 17 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Σκληρές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Ατσάλι |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED |
| Εξουσία | 309 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.7 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 70 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |