- -18,97 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 39.5 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Акумулаторна батерия |
| Дълбочина | 11 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Включени аксесоари | Станция за зареждане, Приставка за почистване на автомобил |
| Мощност | 120 W |
| Автономия на акумулатора до | 18 min |
| Капацитет | 0.2 l |
| Захранващо напрежение | 12 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |