- -18,97 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 39.5 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Βάθος | 11 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Σταθμός ανεφοδιασμού, Приставка за почистване на автомобил |
| Εξουσία | 120 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 18 min |
| Χωρητικότητα | 0.2 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 12 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |